Steam / PCanglický jazyk
Platforma: Steam / PC
Kód produktu: 325
Vernostné body: 30000
Dostupnosť: Aktuálne nedostupné
1 000,00€

LEN digitálna distribúcia + DARČEK

Zasielame len digitálny kľúč, ktorým si vieš hru aktivovať. Digitálny kľúč zasielame emailom vo väčšine prípadov do niekoľkých minút. Nezasielame hry na fyzických digitálnych nosičoch (CD, DVD...).


Ku každej objednávke dostaneš náhodnú Steam hru zadarmo.


Pre PC hráčov Valve nechá možnosť vlastných nastavení rôznych parametrov servera podobne, ako je to pri Counter Strike Source. Systém hrateľnosti sa zachováva, hrá sa na kolá a za likvidácie protivníkov sa zarábajú peniaze. Za zarobené peniaze si môžu hráči do ďalšieho kola nakúpiť nové zbrane, tentoraz však s malou obmenou, napríklad za nepriestrelnú vestu sa bude platiť a kit na zneškodňovanie bomby dostanú náhodne dvaja hráči na začiatku kola. Ak by pre nových hráčov bolo nakupovanie a stráženie peňazí náročné, hra bude mať Casual mód, ktorý ponúkne voľný výber zbraní.

Ale čo je hlavné a s čím musia COD hráči rátať, Counter Strike nemá automatickú regeneráciu zdravia ani lekárničky, zdravie ubúda každým zásahom. Preto sa treba pohybovať s tímom, poznať mapy, využívať taktiku, držať sa pri stenách a napríklad sa aj vyhýbať dreveným krytom, keďže tie môžu byť prestrelené. Rovnako tu nie sú žiadne respawny, ak zomriete, musíte čakať, kým sa neskončí celé kolo.Napísať hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie