Steam / PC
Platforma: Steam / PC
Kód produktu: 155620
Vernostné body: 270
Dostupnosť: Do niekoľkých hodín
9,99€

LEN digitálna distribúcia + DARČEK

Zasielame len digitálny kľúč, ktorým si vieš hru aktivovať. Digitálny kľúč zasielame emailom vo väčšine prípadov do niekoľkých minút. Nezasielame hry na fyzických digitálnych nosičoch (CD, DVD...).


Ku každej objednávke dostaneš náhodnú Steam hru zadarmo.


Star Wars Jedi Academy; ako nový študent Akadémie Luka Skywalkera následujte tradíciou a poznávajte moc i hrozbu Sily. Vaším výcvikom vás povedie mentor Kyle Katarn a pretože Luke Skywalker vyučuje školou života, ste ako adept rádu Jedi vysielaný na misie, kde preukazujete svoju pripravenosť a získavate nové skúsenosti. Sila je mocný spojenec, užívajte ju s rozvahou.

Hra ponúka:

Navštívite známe i neznáme miesta zo sveta Star Wars a stretnete známe postavy.

Možnosť vytvoriť si vlastnú postavu nastavením vlastností ako rasa, pohlavie, oblečenie a fyzických vlastností pred vstupom do akadémie.

Prispôsobte si svetelný meč od rukovete až po farbu, použite dva alebo siahnite po obojstrannom presláveným Darth Maulom.

Odstupňovaná úroveň obtiažnosti umožní hráčom zvoliť misie podľa schopností ktoré získali a ktoré potrebujú na ceste stať sa Rytierom Jedi.

Množstvo multiplayer modov (Duel, Power Duel, Siege, DeathMatch, Team DeathMatch, Capture the Flag) až pre 16 hráčov rozpúta skutočnú bitku dobra a zla.

Učinte konečné rozhodnutie, či budete bojovať za slobodu na strane doba alebo sa pridáte k temným silám.Napísať hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie