Steam / PC
Platforma: Steam / PC
Kód produktu: 141622
Vernostné body: 270
Dostupnosť: Do niekoľkých hodín
9,99€

LEN digitálna distribúcia + DARČEK

Zasielame len digitálny kľúč, ktorým si vieš hru aktivovať. Digitálny kľúč zasielame emailom vo väčšine prípadov do niekoľkých minút. Nezasielame hry na fyzických digitálnych nosičoch (CD, DVD...).


Ku každej objednávke dostaneš náhodnú Steam hru zadarmo.


Desať rokov po titule Worms ™ Armageddon táto ťahová mela i naďalej pokračuje a prichádzajú Worms ™ Reloaded, zbrusu nové vydanie pre PC, ktorá vychádza prostredníctvom systému Steam. Môžu sa tu stretnúť až štyria hráči online, alebo offline režime. Hra ďalej podporuje mikrofón, zaznamenáva vaše herné úspechy a zoznam najlepších výsledkov. Je nabitá množstvom šialených nových zbraní (a prináša tiež niekoľko slávnych "klasik" z minulosti), je obohatená o zbrusu nové prostredia, obsahuje veľa skvelých opevnenia pre hru v novom režime pevností a nový editor krajiny, nové herné módy, klobúčiky, podoby a hlášky .

Zlatým klincom je veľmi pútavý režim jedného hráča, ktorý je ďalej obohatený o výukové misie, deathmatch, preteky, boja o pevnosti a rébusy. Vychutnajte si plnofarebnú HD grafiku nového enginu, vylepšenú fyziku a skúste prekabátiť počítačovú inteligenciu, ktorá má celkom sedem osobnostných typov, od najjednoduchších až po tie najzamotanejšie, ako sú napríklad pomstychtivá, nafúkaná či "z temnej strany".


Napísať hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Doporučujeme aj